маша

Оцініть матеріал!
(10 голосів)

Маша та Ведмідь - З коханими не розлучайтеся - нова 61 серія 2017 року

Поспішайте дивитися онлайн 61 серію Маша і Ведмідь - З коханими не розлучайтеся, в якій Маша заради нових подарунків пожертвувала своїми старими іграшками. Вечір перед Новим роком дівчинка присвятила прикрашанням свого житла і ялинки. Вона старанно нарядила деревце, а потім вирушила у двір. Треба ж було і там привести все в потрібний вид - розчистити дорогу до дому, повісити гірлянди на дах. Це все для того, щоб випадково Дід Мороз не заблукав, а прибув точно за адресою. Адже напевно Машу чекає багато подарунків, вона ж весь рік була слухняною і хорошою дівчинкою. А щоб дідусеві Морозу було куди розкласти нові іграшки, вона всі свої старі і улюблені, хоч і шкода було з ними розлучатися, заховала в шафу і коробку, а на їх місце вивісила шкарпетки зі своїм ім'ям. Потім зі спокійною душею Маша вляглася спати, щоб вже зранку радіти принесеним подарункам.

 

З такою-то ілюмінацією, що вона влаштувала, її будиночок видно з будь-якої висоти і відстані, а отже, не зможе Дід Мороз з мішком подарунків його пропустити. Маша вже міцно спала, коли стрілка на годиннику наблизилася до цифри 12. В цей час її улюблена лялька ожила і почала будити свою господиню. Спочатку Маша подумала, що це їй все спросоння здалося, але ні, виявилося що поруч стоїть лялька і кличе дівчинку за собою. Маша побачила, як стрілки годинника стрімко стали відмотувати час назад і посеред кімнати з'явилася дитяче ліжечко. Наблизившись до нього, вона побачила там крихітне немовля з соскою, а поруч знаходилися улюблені іграшки. Маша здогадалася, що цей малюк є ні хто інший, як вона сама. Потім перед очима дівчинки стали з'являтися сценки з її дитинства, і завжди у всіх ситуаціях поруч були улюблені іграшки.

 

А тепер вони образилися на неї, вважаючи себе непотрібними і стали залишати будинок. Вони йшли в холодну, зимову ніч, долаючи замети і заметіль. Маша хотіла було побігти за ними, але її чіпко тримали подарункові шкарпетки. Величезний іграшковий заєць допоміг їй вибратися назовні. Зі сльозами на очах спостерігала Маша, як її друзів замітає снігом. Але тут вона впала з ліжка і прокинулася. Вона зрозуміла, що це був всього лише кошмарний сон. А раптом ні? Швидко стала відкривати вона коробку і з полегшенням побачила в ній свої іграшки. Маша стала знімати розвішані всюди шкарпетки, а на їх місце повертати свої малюнки, де були зображені її друзі, в тому числі і Ведмідь. Цей новорічний сон став для неї хорошим уроком і показав, чому права народна мудрість, що свідчила: «З коханими не розлучайтеся».

 

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

Загрузка...

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.