маша

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Маша і Ведмідь - Є контакт! - нова 65 серія

Запрошуємо всіх дивитися онлайн 65 серію Маша і Ведмідь "Є контакт!», в якій жителі лісу зіткнулися з інопланетянами. Космічний корабель з трьома пілотами на борту зазнав аварії. Прибульці були змушені приземлитися в дворі Мишка, доглянувши відповідну конструкцію для своєї ракети. Нею виявилася стара цистерна, пристосована Ведмедем під душову. Вона була схожа на їх інопланетний корабель. Залишалося тільки начинити її всім необхідним. Прибульці заснули, щоб вранці зайнятися ремонтом. Прокинувшись, вони почали оглядати околиці, вишукуючи підходящі предмети. Їм знадобилися колеса з машини швидкої допомоги, штанга і гантелі Гімалайського, холодильник, телевізор і кубки Мишка. Це слід було все акуратно забрати і перенести в цистерну. А тим часом в своєму дворі, Маша вирішила зайнятися дресируванням.

 

Вона навчила собаку сидіти, подавати голос, обіцяючи натомість смачний, хрусткий корм. А ось команду «апорт» пес виконувати не хотів, і поки дівчинка відвернулася, з'їв весь корм. Довелося Маші йти до Ведмедя, щоб знайти для дресирування відповідні продукти. А там вже прибульці виглядали, хто з місцевих жителів є найсильнішим, щоб замаскуватися під нього. Їм здалося, що це великий Ведмідь. Але потім вони побачили, як спритно маленька дівчинка поводиться з ним, відбираючи зв'язку сардельок і вирішили закластися нею. Так з'явилися три Маші, тільки з чотирма очима. І поки Мишко прогулювався з Медведицею, вони пробралися в його будинок і повністю її спустошили. Та ж доля спіткала вовків і Гімалайського. А коли вони забирали у зайця відро, той підняв переполох. Незабаром всі постраждалі звірі зібралися разом, щоб з'ясувати, хто так вередує в їхньому лісі.

 

Прибіг заєць тай вказав на Машу. І як дівчинка не намагалася виправдатися, їй ніхто не повірив. Але тут на допомогу дитині прийшла собака, яка недарма так ретельно піддавалася навчанню. Вона взяла слід, що привів в цистерну. Довелося інопланетянам розповісти їй всю правду. Маша взялася прибульцям допомогти, для чого привела їх до Ведмедя. Той спочатку був ошелешений, а потім почав креслити нового корабля. І якщо з основною конструкцією було все зрозуміло, то як здійснити запуск, залишалося неясним. Пропозиція відправити корабель з допомогою пружини було відкинуто Ведмедем. І тут усі побачили, як Маша лінійкою закинула паперовий клубок у кубок. Так у Мишка прийшла думка спорудити катапульту. Дивіться онлайн 65 серію мультика, в якій Маша закричала: «Є контакт», а Ведмідь, прив'язавши корабель до дерева і доповнивши його ракетницями, відправив прибульців додому.

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

Загрузка...

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.