маша

Оцініть матеріал!
(72 голосів)

Маша і Ведмідь - Учитель танців - 46 серія дивитися онлайн

 

Знову у Мішки в гостях - малюк Панда. Його спільні з Машею пустощі тривають. А ось Свинці невесело - вона знайшла своє покликання! Вона хоче поділитися своїми хореографічними вміннями, але ніхто не хоче навчатися танцям: ні козлик, ні білочка, ні зайчик, а у вовків і зовсім запитати страшно. 

Втративши віру в себе, Свинка бреде по лісі і випадково опиняється в центрі плутанини, яка коїться в будинку Мішки. Він просить її змилуватися, адже важко бідному Ведмедю вгамувати двох малюків, які перевертають будинок з ніг на голову. Він навіть згоден спорудити у власному дворі велику сцену для феєричного виступу. 

І ось вже Свинка виє від нестерпних учнів, які ну ніяк не піддаються навчанню, та ще й бісяться, дражнять один одного і не ставляться серйозно до навчання. Настає вечір, лісові звірі з нетерпінням очікують обіцяну феєрію танців, сцена виблискує безліччю вогнів, танцюристи вбралися в сонячно-жовті вбрання... 

Свинка передчуває провал Мішкової затії, коли бачить, що її учні, вийшовши на сцену, все так же не блищать танцювальними здібностями. Але Ведмідь вірить в своїх улюблених крихіток, плескає їм, а інші звірі приєднуються... Танцюристи, відчуваючи підтримку глядачів, влаштували незабутнє шоу і оплески гриміли на весь ліс! 

Тепер Свинка навчає Ведмедя і Ведмедицю премудростям танцю (і до речі, знову виє від недбайливих учнів). 

Якщо теж хочете освоїти парочку танцювальних прийомчиків - обов'язково дивіться 46-у серію улюбленого мультфільму "Маша і Ведмідь - Учитель танців"!

 

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

Загрузка...

 

1 коментар

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.