маша

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Маша і Ведмідь - Цирк, тай годі - остання 67 серія

Цирк, та й годі, демонструють Маша і Ведмідь в 67 серії мультика, а дивитися онлайн це уявлення одне задоволення. Посеред холоду і вічних снігів пінгвіненяту раптом згадалися його друзі - Маша і Ведмідь, і то, як він запускав на річці кораблик. Захотілося малюкові провідати своїх друзів, тим більше за календарем в їхньому лісі тільки почалася весна. Набравши Мишка по телефону, він повідомив про своє рішення прилетіти до нього в гості. Зрадів Ведмідь, і став готуватися до зустрічі. А в лісі в цей час вступала в свої права весна. Скрізь танув сніг, що лежить до цього товстим снігом на узліссях, капали бурульки і текли струмки. Побачивши що відбувається, Маша швидко одягла кашкет капітана, довгий плащ, гумові чоботи і взяла свій паперовий кораблик. Його вона, не зволікаючи, запустила нестися по швидкому струмка. Побажав за суденце, дівчинка почула гуркіт літака і побачила, що наближається пінгвіненяти.

 

Вона помчала до будинку Медведя, який готував посадочний майданчик для літака. Клишоногий швидко спорудив дерев'яний настил, уклавши його поверх талої води. Літак вдало приземлився, і малюк опинився в могутніх, але добрих лапах свого прийомного батька. Коли Пінгвін і Ведмідь пили чай, з'явилася Маша. Вона запросила одного відправитися запускати кораблики, один з яких гість привіз з собою, а інший - дерев'яний, з щоглою і вітрильниками, позичив Мишка. Дівчинку намагався зупинити Ведмідь, попередивши, що вона може промокнути, застудитися і відправитися в ліжко хворіти. Але активному дитині все було дарма. Чи не захотів утеплятися, вона побігла з пингвинчика відправляти кораблі в подальшого вдоско плавання.

 

Малюки бігли поряд зі своїми суденцями по талому снігу, перестрибуючи з купини на купину. Але кораблик Маші несподівано потрапив в річку. Вона, намагаючись його дістати, виявилася на крижині, що мчить за течією. Маша кричала і кликала на допомогу. Відважний Пінгвін кинувся в воду і наздогнав острівець льоду, на якому стояла подруга. Потім прибіг Ведмідь перекинув дерево, заліз на нього і витягнув малюків. Після цієї пригоди пустунка захворіла. З застудою і хлюпающим носом лежала вона в ліжку, а друзі доглядали за нею. Була викликана швидка допомога, але машина провалилася в ополонку. А дівчинка відмовлялася приймати ліки, відкидаючи і мед і смачне варення. Ніщо не могло її порадувати. Потрібно було придумати, як підняти дитині настрій і позбутися від застуди. Кращі ліки, як відомо, це сміх, а значить, слід згадати минуле і влаштувати цирк, так, і тільки цирк допомагав Маші приймати такі необхідні кошти від всіх хвороб. А як саме розважав Ведмідь Машу, дивіться онлайн в 67 серії мультфільму.

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

Загрузка...

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.