маша

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Маша і Ведмідь - Три машкетера - нова 64 серія

Чергова порція веселощів і гарного настрою очікує кожного, хто вирішив дивитися онлайн 64 серію Маша і Ведмідь "Три машкетера». До Маші знову приїхала її сестричка Даша. Розумна, вихована дівчинка почала вимовляти Маші, що та неправильно дбає про свою дитинці і не так її годує. А в цей час сама дитинка, чи то пак свиня, почувши розмову, вирішила скоріше забрати свої копитця, сховавшись від дбайливих матусь в зарості соняшників. Свиня вирушила до Медведя, де той якраз був зайнятий творчістю. Наближався день народження Ведмедиці, і Мишко хотів її здивувати, зачарувати своїм літературним талантом. А поки він роздумував над черговою вдалою римою, свиня разом з пандою, який гостював у будинку родича, відшукали чудову книгу. Це був роман про трьох мушкетерів і їх пригоди.

 

Свиня відразу представила себе в образі одного з героїв, відважно розмахує шпагою. Але її бурхливі фантазії були перервані появою нежданих гостей. Це Маша з сестричкою в пошуках діточки прийшла до Медведя. З собою дівчинка принесла каструлю каші, щоб нагодувати Поросятко. Маша посадила дитинку в коляску, начепила на неї чепчик і почала запихати ложками кашу. Панда, дивлячись на цю зворушливо картину, заходився від сміху. В результаті свиня не витримала такого знущання над своєю персоною і, відштовхнувши кашу, стала демонстративно читати книгу. Дізнавшись про що книга, дівчинка захотіла скоріше зіграти в трьох мушкетерів. Подивившись ілюстрацію в книзі, як виглядають справжні мушкетери, друзі взялися за справу. З знайденого в шафі шматка матерії вони пошили плащі. Чоботи, які стояли в сараї, вони відправили в пральну машинку, щоб підігнати величезне взуття під свої розміри. А в чарівній цирковій скрині відшукали капелюхи і пір'я.

 

Фарбою друзі прималювали собі вуса, замість шпаг склали парасольки. У підсумку перед Ведмедем постали три мушкетери і одне Порося. Але Мишко, укушений в ніс бджолою, не дуже здивувався такому перетворенню. Він був засмучений своїм зовнішнім виглядом, що не відповідає радісній події - дня народження Ведмедиці. Але мушкетери своїх не кидають. Осідлавши велосипеди, друзі помчали до Ведмедиці, доставляти їй подарунки. В дорозі дітлахи затіяли між собою суперечку, з'ясовуючи хто з них головний. Побачивши таке діло, свиня забрала у них все подарунки і сама повезла іменинниці. Її шлях лежав повз вовків, які озброєні вилками і ножами вирішили напасти на свиню. А щоб дізнатися, як їй вдалося врятуватися і що сталося з трьома машкетёрамі, поспішаємо дивитися 64 серію мультика онлайн.

 

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

Загрузка...

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.