маша

Оцініть матеріал!
(44 голосів)

Маша і Ведмідь - Свято врожаю - 50 серія дивитися онлайн

Щоб влаштувати феєричне свято, потрібен зовсім маленький привід. Але як же це клопітно підготуватися до справжнього свята. Особливо, коли твої друзі лісові звірі і маленька непосидюча дівчинка Маша. Вона, як генератор ідей. До того ж їй завжди хочеться знати, а як готуються до свята інші, адже всіх треба причепурити.

Маша, як і всі маленькі діти на планеті слухає казки, розглядає картинки і вірить чудесам, але не вміння дітей робити правильні висновки деколи бере гору.

У казці про Попелюшку, головним було те, що працьовита, добра дівчина практично не має шансів завоювати любов принца, але Маша в цій казці побачила тільки силу чарівництва і спосіб розважитися, перетворивши весь гарбузовий урожай в оздоблення для бенкету.

Пізно дорослий Мишко зрозумів, що Машенька накоїла. Він показав їй сторінки в книзі з ілюстраціями годин, нагадуючи, як скоро чудеса закінчаться.

І, здавалося б, чи багато часу треба для свята. Але дівчинці цього здалося мало, вона спробувала повернути час назад, чим же все закінчилося, можна побачити в серії «Свято врожаю» чудового мультсеріалу «Маша і Ведмідь». Серія весела і неординарна, без посмішки дивитися неможливо.

 

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

Загрузка...

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.