маша

Оцініть матеріал!
(51 голосів)

"Маша і Ведмідь" -  Справа в капелюсі - нові серії  дивитися онлайн

 

Як ви вже здогадалися друзі в новій 41 серії мова піде про фокуси. Раннім літнім ранком Маша гуляла у себе у дворі, але як не дивно вона сильно занудьгувала і як завжди її відвідала думка "а не провідати чи мені мого старого і улюбленого друга Ведмедя?". Не довго думаючи вона попрямувала через ліс до його скромному будиночку, Маша дуже добре знала дорого оскільки дуже часто навідувалася до нього.

 

У цей час Ведмідь зайнявся прибиранням свого скромного житла, він включив пилосос і почав прибирати пил зі своєю м'яких меблів, всі старі і не потрібні йому речі він почав виносити на вулицю, складалося таке враження ніби ведмідь готувався до чогось, оскільки на такі подвиги він йшов не так часто як показували нам в попередніх серіях мультфільму. Але як ми вже знаємо Ведмідь дуже любив тримати свій будинок в повній частоті .

 

Цим часом наша Маша вже майже підходила до будинку Ведмедя, і тут її взяв дуже великий переляк коли вона глянула на будиночок - з усіх вікон будиночка розносився по всьому лісу густий зелений дим... Не довго думаючи вона побігла до дверей і почала її відкривати, двері були щільно закрито, через деякий час Ведмідь відчинив двері, на обличчі його був одягнений протигаз, Маша відразу зрозуміла що тут щось не так, оскільки такий образ свого друга вона бачила вперше...

Що ж насправді було в 41 серії і чому вона носить назву "Справа в капелюсі" Ви дізнаєтеся коли подивіться її до кінця.

 

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

Загрузка...

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.