маша

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Маша і Ведмідь - Спокій, тільки спокій - нова 66 серія

Поспішайте дивитися онлайн 66 серію Маша і Ведмідь "Спокій, тільки спокій», в якій завжди спокійний, урівноважений Мішка ледь не заробив нервовий розлад. Втомившись за день з двома невгамовними бешкетниками, Машею і ведмедем Пандою, Мішка мріяв хоча б вночі відпочити від них. Але не тут-то було. Дітлахи ніяк не хотіли вкладатися спати і продовжували бавитися. Вони сперечалися кому яке ліжко дістанеться, у кого більш м'якша подушка і тепліша ковдра. Потім вони і зовсім стали битися подушками. Ведмідь довго терпів їх пустощі, але, не витримавши, голосно загарчав. Тільки після цього діти міцно заснули. А ось сам клишоногий цього зробити не зміг. З нервовим тиком він прийшов за допомогою до санітарів лісу, вовкам. Оглянувши хворого, лікарі прийшли до висновку, що йому слід зайнятися якою-небудь заспокійливою справою і запропонували йому пограти в гольф.

 

Мішка представив, як він буде тихенько, не поспішаючи заганяти м'ячик в лунку, міцно тримаючи в лапах ключку. Але потім в його уявну картинку вклинилися Маша і Ведмідь Панда. Вони відбирали один в одного м'яч, і Мішка зрозумів, що ця гра йому не підходить. Але вовки переконали, що гольф, це найкраще рішення. А якщо раптом він почне нервувати через присутність дівчинки і маленького свого родича, він повинен представити повітряну кулю і відпустити її в небо. На ранок Ведмідь прокинувся рано і, побачивши, що юні бешкетники ще сплять, відправився на поле. З душовою він дістав приховане там спорядження для гольфу. Але тут перед ним постали Маша і Панда. Вони хотіли піти з Мишком. А той, закривши очі, представивши кульку і трохи заспокоївшись, показав на атрибути для гри, яких у дітей не було. А значить і в гольф грати вони не зможуть. Але хіба для бешкетників це є відмовкою?

 

І як тільки Ведмідь в повній впевненості, що його на якийсь час залишили в спокої, пішов грати, діти побігли добувати собі схоже спорядження. На тачці вони притягли лопати, граблі, сапи, віники і навіть кухонне приладдя і заявили Мишкові, що готові до гри. Навчений вовками, як потрібно заспокоювати нерви, Ведмідь вручив хлопцям м'ячики і показав, куди слід бити. А сам, вдаривши сильніше, помахав їм лапою і відправився до наступної лунки. В цей час, Маша і Панда озброївшись лопатою і молотком, намагалися хоча б просто потрапити по м'ячику. Нарешті їм це вдалося, і вони побігли шукати його в лісі. Свій м'ячик Маша знайшла на їжачку. Взявши граблі, вона розмахнулася, але начепила на них самого колючого звірка. Тим часом Панда знайшов м'ячик в кущах малини, з іншого боку яких Ведмедиця, нічого не підозрюючи, збирала ягідки. А ось чи вдалося Медведю зберігати «Спокій, тільки спокій», можна дізнатися з 66 серії мультика, яку ми пропонуємо дивитися онлайн.

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

Загрузка...

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.