маша

Оцініть матеріал!
(119 голосів)

"Маша і Ведмідь" - Солодке життя - 33 серія - дивитися онлайн

 
 

  Нові серії «Маша і Ведмідь» 2013 неухильно переходять у категорію мультиків з мораллю і плавно наближаються до класики радянської школи мультиплікації. При цьому наявність виховного моменту анітрохи не псує враження від перегляду: Маша залишилася тією ж відчайдушної зірвиголовою, тайфуном в хусточці, а Мишка все так само ледь-ледь справляється з її витівками. Роз'яснення «що таке добре і що таке погано» витончено прикрашені веселими витівками і пустощами, що абсолютно не «навантажують» глядача.

  Мультик «Маша і Ведмідь - Солодке життя» традиційно смішить до кольок і в черговий раз показує, що до прописаних істин потрібно прислухатися. Міша збирається на рибалку, але поява його чарівної маленької подруги перекреслює всі перспективи багатого улову. Маша твердо має намір поснідати, але «правильна» їжа її категорично не влаштовує. Хочеться чогось солоденького і крапка. Міша з жахом спостерігає, як спливає час кращого клювання, залишає спроби нагодувати капризуху і мчить до річки.

  Але якщо Маша чогось хоче, вона неодмінно доб'ється свого за всяку ціну. Тим більше що в будинку є цукор. Машин генератор ідей підказує геніальний вихід. В раз в самовар летить цукор; два - ллється вода; три - в киплячий сироп сиплються стиглі фрукти, ягоди. От би в житті все виходило з першого разу так само здорово і легко, як у мультику «Маша і Ведмідь - Солодке життя».

  Розчарований Міша повертається з порожнім відром якраз у розпалі солодкого життя і приходить в жах від кількості з'їдених льодяників. Маша відкидає простягнуту зубну щітку, але вже через кілька кадрів шкідлива дівча починає стогнати від зубного болю.

  Що робили герої, перш ніж опинитися на прийомі у стоматолога, описувати марно: краще дивитися «Маша і Ведмідь», 33 серія набагато цікавіше будь-яких описів.

  Вкотре глядачеві залишається тільки дивуватися виразності мультяшного Ведмедя. Мішка не вимовляє ні слова, але безмовність головного персонажа несподівано для себе усвідомлюєш вже після фінальних титрів. Звуковим фоном до епопеї з хворими зубами служить завзята пісенька ласуні: весела і повчальна.

  У чому секрет популярності мультика «Маша і Ведмідь»? Та весь секрет у тому, що його немає: приблизно чверть глядачів впізнає в Маші себе, ще стільки ж - власну дитину. Решта - братиків, сестричок, сусідських дітлахів. Маша - типаж з реального життя, причому нашого, нинішнього. І як можна встояти перед її чарівністю?

 

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

 

маша и медведь

Загрузка...

Читати 63131 разів

2 коментарі

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.