маша

Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Маша і Ведмідь - Сюрприз! Сюрприз! - нова 63 серія

У 63 серії під назвою «Сюрприз! Сюрприз!» мова йтиме, звичайно ж, про якомусь несподіваному приємну подію, що принесла радість жителям лісу. Спочатку все відбувалося не найоптимістичнішими чином. Зголоднілі вовки викрали з птахоферми красивого голосистого півня і змусили його сидіти на одному місці для того, щоб знести яйце. Лісові хижаки мріяли вдосталь поласувати смачною яєчнею, але півень ніяк не міг їм довести, що він не несе яйця, так як не є куркою.

 

В цей же час заєць сховав всередині іграшкових яєць різні кумедні штучки-сюрпризи. Разом з Машенькою він роздавав ці розцяцьковані до великоднього свята яйця всім мешканцям лісу. І білочки, і їжачки, і інші звірі радісно прийняли подарунки, і лише вовки залишилися незадоволеними, та до того ж голодними і розчарованими нездатністю півня знести хоча б одне яйце.

 

Втім, Маша не залишила їх без подарунка. Якщо вже дівчинка вирішила здивувати всіх сюрпризом, значить, так неодмінно і буде. Що ж придумала хитра Машенька для того, щоб порадувати двох засмучених вовків? Про це - в 63 серії «Маші і Ведмедя»!

 

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

Загрузка...

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.