маша

Оцініть матеріал!
(73 голосів)

"Маша і Ведмідь" - Нова мітла - 32 серія - дивитися онлайн 

  Маша і Ведмідь «Нова мітла» - чергова кумедна історія, в якій білява пустунка знаходить в лісі звичайну мітлу. Мітла - інструмент дуже корисний, а головне - багатозадачний: спортмайданчик підмести, шайбу у ворота відправити, в політ відправитися. Машина радість не знає меж: хіба хтось з глядачів відмовився б політати на такому маневреному і простому «апараті»? По ходу дії глядач ще раз переконується, що гіперактивна дівчинка Маша - звичайна дитина, щира, чуйна і по суті добра. Багато її проказ дуже добре описуються двома фразами: «Не відає, що творить» і «Хотіла як краще».

  Запаморочливий політ на мітлі із загрозою аж ніяк не м'якої посадки, чудесний порятунок, після чого динамічна сцена закінчується ефектним обвалом книг. І тут Мишко в черговий раз показує себе тонким психологом. Замість того щоб силою віднімати мітлу, Мишко просто показує страхітливі ілюстрації з книги. Захоплює тонке опрацювання жестів і міміки Медведя: він не промовляє жодного слова, але все ясно і так: «Дивися, ось такий у тебе горб буде ... Ой, жах який, що ж ми робити будемо? А глянь, які пальці! А ніс! І в кого ти перетворишся? Кошмар!». Чудовий педагогічний прийом - переконати норовливу дівчину в підступності і небезпеки нової суперіграшки, зігравши на істинно жіночому бажанні залишатися красивою.

  Не знали Маша, що мітла сама вибрала свою господиню і спекатися від неї тепер зовсім просто. Благо, прийшла пора осінніх перельотів, і все закінчилося цілком благополучно. Зате глядачі будуть з нетерпінням чекати нові серії «Маша і Ведмідь», щоб переконатися, що мітла не повернулася.

  Вам потрібна порція хорошого настрою? Кращий спосіб її отримати - дивитися «Маша і Ведмідь», 32 серія, як і будь-яка інша допомаже впоратися з смутком.

 

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

 

 

свиня

Загрузка...

Читати 48518 разів

2 коментарі

  • Коментувати Нолік Четвер, 03 березня 2016 14:35 Автор Нолік

    а чо? пасує машці баба яга!

  • Коментувати Андрійко Четвер, 01 травня 2014 18:52 Автор Андрійко

    От Машка... чудовий мультфільм!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.