маша

Оцініть матеріал!
(41 голосів)

Мультфільм "Маша і Ведмідь - Крик перемоги" - 47 серія дивитися онлайн

 

Дивіться нову серію "Маша і Ведмідь - Крик перемоги" разом з нами онлайн в хорошій якості. Наші старі друзі: невтомна і неслухняна дівчинка Маша і її великий і дуже терплячий друг Ведмідь, затіяли знову нові пригоди, які без їх улюблених глядачів ніяк не обійдуться.

Ці двоє, які вже повністю звикли один до одного, пішли одним раннім ранком до ставка на риболовлю. Мішка вирішив показати Маші, як ловиться рибка, і дівчинка, навіть, якщо буде обережна, сама зможе це спробувати. Все було відмінно, нічого не віщувало біди... настрій, подібно ранковому сонечку, що супроводжував їх. Було просто чудово.

Вони розмістилися на галявині біля річки, у Маші напрочуд було радісний, але не гучний настрій. Вони спокійно сиділи і спостерігали цю гармонійну природу, чекали першого клювання, і їм більше нічого для щастя не було потрібно. Але для цього мультфільму не властиво, щоб все було спокійно і розмірено. Раптом, нізвідки не візьмись з'явилися бджоли, та ще більше десятка, і з їхнього вигляду було зрозуміло, що чомусь вони сильно розлючені і неспокійні.

Мішка, знаючи, цих тварин вирішив відгнати їх подалі від дитини і того місця де вони сиділи. Тихесенько, перевів їх погляд на себе, він побіг у ліс, перед цим строго наказав Маші дивитися за поплавками, але тут-то і почалося найцікавіше. Маша як завжди все переплутала, які нашкодили і зробила навпаки. Коли повернувся Мішка, він не міг повірити своїм очам. Дивіться мультфільм "Маша і Ведмідь - Крик перемоги" онлайн.

 

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

Загрузка...

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.