маша

Оцініть матеріал!
(12 голосів)

Маша та Ведмідь - Game Over - нова 59 серія 2016 року

Прийшов час дивитися онлайн 59 серію Маша і Ведмідь "Game оver», в якій Мішка мало не захворів на ігроманію. Маша і Заєць по черзі грають в комп'ютерну гру. Правда у дівчинки не дуже виходить, зате ось вухатий швидко переходить на новий рівень. Маша вимагає віддати приставку їй, Заєць тікає. Починаються догонялки по лісі, дуже схожі на події, що відбуваються в грі. У цей час у себе вдома Ведмідь пригощає Ведмедицю чаєм з цукерками. Раптово відчиняються двері, і по дому починає носитися вихор, збиваючи все на своєму шляху. Маші вдалося загнати зайця в кут, і вона стала забирати у нього ігрову приставку. Але той чіпко тримав її в своїх лапках, і тоді в справу втрутився Ведмідь. Він забрав у них приставку і став грати сам. Він так захопився, що забув і про Ведмедицю і про непрошених гостей. Як не намагалася Ведмедиця привернути його увагу, він був зосереджений тільки на грі.

 

Нічого не добившись вона пішла, грюкнувши дверима, а Маша, отримавши замість приставки бублик, зрозуміла що "game" дійсно "over". Довелося їм з Зайцем теж покинути будинок, адже Ведмідь крім гри нікого не помічав навколо і нічого не чув. За вікном була глибока ніч, коли Мішка, встановивши рекорд, закінчив гру. Йому так сподобалося бути геймером, що він розбив всі свої скарбнички, щоб купити величезний екран, колонки і нові ігри. Цілі дні він проводив за різними іграми. Маша зрозуміла, що пора Медведя рятувати і побігла до санітарів лісу - вовкам. Вона стала кликати їх на допомогу, кричачи що Мишкові дуже погано. Вони залишили недоварений обід і вирушили на машині до будинку Ведмедя. А там господар оселі, уявив себе каратистом, розгромив всі меблі. Вовки спробували йому вколоти заспокійливе, але не вдалося.

 

Так і не вгамувавши Ведмедя, вовки поставили йому діагноз - ігроманія. Медицина в цьому випадку безсила, а раз так, вирішила Маша, можуть допомогти тільки друзі. Вона зателефонувала до старого друга Ведмедя, цирковому тигру, Пігвіинятка, Панді. Всі примчали, щоб врятувати Медведя, який став сам на себе не схожий. А той, зовсім дикий, скуйовджений і злий, просто прогнав своїх друзів. Розуміючи, що всі їхні спроби будуть марні, звірі і Маша покинули негостинний будинок.

 

Йшов час, минула зима, потім весна, настало літо. Мішка продав все цінне, що було в будинку, навіть дорогі серцю кубки. У дворі все заросло, в приміщенні був розгардіяш і бруд. Нарешті оговтавшись, Ведмідь виліз на вулицю. І що ж він побачив? Ведмедиця і його суперник прогулюються разом, везучи в колясці своїх діточок. Від побаченого, Мішка грізно загарчав і в ту ж мить прийшов до тями.

 

 

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

Загрузка...

 

1 коментар

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.