маша

Оцініть матеріал!
(11 голосів)

Маша та Ведмідь - До ваших послуг - нова 60 серія

Настала пора дивитися онлайн 60 серію Маша і Ведмідь "До ваших послуг», в якій Маша продемонструє всі чудеса і можливості нового, подарованого їй гаджета. Дівчинка, як і всі діти її віку, дуже любить різні подарунки, а ще вона небайдуже ставиться до різних цікавих штучок. Ну і звичайно, кожна незвичайна річ, яка виявилася у неї в руках, має бути тут же виставлена ​​на показ для всіх інших. Адже друзі теж повинні знати, як далеко зараз ступив прогрес у винаході новомодних гаджетів. І звичайно так хочеться всім похвалитися, що саме у неї є така чудова річ, досі в лісі не бачена. Так і в цій серії, Маша отримавши неймовірно крутий гаджет, вискочила з ним з дому, щоб похвалитися оточуючих тим, що у неї тепер є. А був у Маші ні багато ні мало, робот, яким можна було управляти.

 

Але основна «фішка» цього механічного друга полягала в тому, що він зовні виглядав як звичайна дівчинка. Була ця іграшка дуже красивою, з рожевими волоссям, зібраним на маківці в два хвостика, які завзято стирчали з боків голови. У ляльки були блакитні яскраві очі і в тон їм, такого ж кольору плаття. Хіба могла Маша не продемонструвати всім це диво робототехніки? Обов'язково все повинні були побачити, що у неї є. Маша готова з усіма поділитися видовищем, і з лісовими мешканцями і зі своїм другом Ведмедем. Першими вдячними глядачами, які відкрили роти від подиву усього побаченого, були її приятелі звірі, що жили у дворі будинку. Вони стояли біля сходів будинку, коли відчинилися двері, і звідти вискочила Маша. В руках вона тримала рожевий пульт з безліччю кнопочок.

 

Натиснувши на одну з них, через її спини вискочила розоволосая маленька дівчинка. Секунду вона постояла на верхній сходинці сходів, після чого стала з неї перекидатися. Ведена Машею і пультом вона вдало приземлилася на траву перед ґанком, показавши всім, які кульбіти здатна виконувати. Вона була так схожа на звичайну дитину, що всі звірі, в складі козла, собаки і свині не могли стримати свого подиву. Потім Маша натиснула на іншу кнопочку, і дівчинка стала робити танцювальні рухи, які за нею почала повторювати музична, пластична свиня. «До ваших послуг», саме так міг би сказати цей гаджет, призначений для виконання всіх побажань його власника. Цікаво, як далі розпорядиться маленька господиня гаджета отриманим подарунком? 

 

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

Загрузка...

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.