маша

Оцініть матеріал!
(73 голосів)

"Маша и Медведь" -  День кіно - нова 42 серія онлайн

Добрий день дітлахи! Спеціально для Вас новий мультик "Маша і Ведмідь" 42 серія онлайн "День кіно". Вам буде приємно подивитися на нашому сайті в колі друзів і сім'ї. Що на цей раз нас з Вами чекає? Ви вгадали знову наші герої, що полюбилися Маша і Ведмідь з новою історією.

 

У чому ж суть мультфільму, який сюжет запитаєте Ви? Розповідаю, дуже коротко, як завжди;) Завірюха, хуртовина! На вулиці справжня негода, Маші сумно дивиться за вікно, розуміючи, що погуляти не вдасться. Гарний настрій, купа невикористаної енергії з'їдає дівчинку. Ведмідь грає сам із собою в шахи, захоплений грою так, що йому не до нудьгуючої Маші. "Я гуляти хочу!" - мало не плачучи говорить Маша. Ведмідю маленько набридає її плач і він вирішує випустити дівчинку на прогулянку... АЛЕ!

 

Двері не відкриваються, як Ведмідь не намагався її відкрити, з іншого боку навалив величезний замет, що перешкоджає виходу на вулицю. Раз, два, три, чотири - все безуспішно, двері, як кам'яна стіна не піддаються. Ведмідь розвів руками, даючи зрозуміти Маші, що вулиця скасовується. Тут я змушений закінчити переказувати Вам сюжет, ви ж знаєте, що потім буде не цікаво дивитися мультик.

 

Беріть вкусняшки і сідайте зручніше дивитися онлайн Маша і Ведмідь 42 серія онлайн "День кіно", тільки не забудьте після перегляду залишити свій коментар. Всі думки дуже цікаво послухати про мультфільм, так що не соромтеся, висловлюйте свої думки і звичайно залишайтеся з нами. Ви будите завжди в курсі нових анонсів, прем'єр і цікавих подій пов'язаних з нашим улюбленим мультиплікаційним фільмом Маша і Ведмідь. Приємного дня!

 

Барбоскіни всі серії підрядФіксікі дивитися всі серії підрядСмішарикиСвинка ПеппаЧагінтон

 

Загрузка...

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.